Dla gości z Polski

W naszym kościele przy ulicy Nobelstraat 22 w Brielle, w każdą niedzielę odprawiane są msze św. o godzinie 9:30. Niestety, ze względu na brak kapłanów czasem w miejsce Eucharystii jest odprawiane Nabożeństwo Słowa z Komunią Św., prowadzone przez naszych odpowiednio do tego przygotowanych parafian. W każdą niedzielę po mszach św. czy nabożeństwach serdecznie zapraszamy na wspólne picie kawy lub herbaty by lepiej się poznać. Jeżeli ojciec Jouri Konchenko również będzie obecny, to chętnie porozmawia w jęz.polskim.

Niestety Msze Św. w języku polskim nie będą już się odbywać w naszym kościele.

Ewentualne sporadyczne działania np. święcenie potraw w okresie wielkanocnym będą ogłaszane na stronie www.rkkerkbrielle.nl lub stronie fb (podane poniżej)

Również zapraszamy do polubienia strony fb “Wspólnota Katolicka Brielle” jak również “RK Kerk Brielle” poświęconych naszej parafii w Brielle.

CZAS KORONY!

Kochani, 

Ze względu na koronę, uczestniczenie we mszy świętej (wyłącznie w jęz. holenderskim) w każdą niedzielę o 9.30 jest możliwe tylko po rezerwacji dokonanej na stronie www.rkkerkbrielle.nl

Maksymalna ilość to 30 osób. 

Niestety spotkania przy kawie/herbacie po mszach są na czas korony odwołane.